SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Tadınız tuzunuz dengeli, yemekleriniz lezzetli olsun…

Sürdürülebilirlik

İşimizin sürdürülebilirliğinin ancak içinde bulunduğumuz çevre ve toplumun sürdürülebilirliği ile mümkün olduğunu biliyoruz.

Sürdürülebilirliğe katkı verebilmek amacıyla, tüm stratejik iş kararlarında paydaşlarımızı hesaba katarak bütünsellik içinde kararlarımızı vermeyi amaçlıyoruz. Çevre, toplum, işyerimiz, ürünlerimiz ve piyasa uygulamalarımız etkilediğimiz ve etkilendiğimiz alanlardır.
Sürdürülebilirliğe katkı verecek her detayı önemsiyoruz;
Tamamı geri dönüşümlü ambalajlar kullanıyoruz.

Tekrar doldurulabilir, yeniden kullanılabilir, açılır açılmaz çöpe atılmayacak ambalajlar tercih ediyor, sistemimizi ve ürünlerimizi bu doğrultuda geliştiriyoruz.

İş Birliği

İnsanlığın iyiliği için çalışan diğer kurum ve kişilerle işbirliği yapıyor, özellikle sağlık alanında projeler geliştiriyor ve hayata geçiriyoruz.
Uzun vadeli başarı elde edebilmek için hem paydaşlarımız hem de toplum için eş zamanlı olarak değer yaratmanın gerekliliğine olan inancımızla sürdürülebilir bir dünya için çalışıyoruz.

Kaynaklarımızın doğallıklarını ve zenginliklerini korumaya maksimum özeni gösteriyoruz.

Yerel değerlere ve yerel sürdürülebilirliğe özellikle önem veriyor, sosyal sorumluluk ve bilinçlendirme projelerimizi bu doğrultuda oluşturuyoruz.